Kontakt

Centrála

A – 2512 Oeynhausen
Rosa Jochmann-Gasse 15
Tel.: +43 (0)676 833 76 600 / -601
E-Mail: office@aslogistik.at

Kancelář

A – 2514 Traiskirchen
Wienersdorferstrasse 20 – 24
Obj. M37 / 14 / 2 / 4
Tel.: +43 (0)2252/252279-0
Fax: +43 (0)810 / 9554 415744
E-Mail: office@aslogistik.at


 

 Aktuálně zavřeno

 


vedení společnosti

Allan Sudarma

Jednatel společnosti, prodej

Mobil: +43 (0)676/83376600
allan.sudarma@aslogistik.at

Eva Sudarma

Jednatelka společnosti, finance

Mobil: +43 (0)676/83376601
eva.sudarma@aslogistik.at

Dispozice

 

David Valasek

David Valasek

BSc (WU) Vedení dispečingu.

Tel.: +43 (0)2252/252279-606
Mobil: +43 (0)676/83376606
david.valasek@aslogistik.at

Tomas Scholz

Disponent

Tel.: +43 (0)2252/252279-607
Mobil: +43 (0)676/83376607
tomas.scholz@aslogistik.at

Radek Langer

Disponent

Tel.: +43 (0)2252/252279-605
Mobil: +43 (0)676/83376605
radek.langer@aslogistik.at

Administrace

 

sarka scholz

Sarka Scholz

účetní

Tel.: +43 (0)2252/252279-608
Mobil: +43 (0)676/83376608
sarka.scholz@aslogistik.at

Veronika Schubert

účetní

Tel.: +43 (0)2252/252279-609
Mobil: +43 (0)676/83376609
veronika.schubert@aslogistik.at

Kontaktujte Nás

Můžete nás kdykoliv kontaktovat vyplněním tohoto formuláře budete-li potřebovat odbornou pomoc nebo pokud máte nějaké otázky. Vyplňte formulář i v případě Vašich připomínek a zpětných informací.


Souhlasíte s uložením a zpracováním dat společností AS Logistik LTD. pomocí tohoto formuláře.

Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, používáme naše vlastní cookies a cookies třetích stran. Přehled těchto souborů cookie naleznete na tomto webu. Klepnutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s používáním souborů cookie a skryjete tento tip. Klikněte na "Další informace" pro pokyny pro vypnutí souborů cookie.
Další informace.

Die Cookie-Einstellungen auf dieser Website sind auf "Cookies zulassen" eingestellt, um das beste Surferlebnis zu ermöglichen. Wenn du diese Website ohne Änderung der Cookie-Einstellungen verwendest oder auf "Akzeptieren" klickst, erklärst du sich damit einverstanden.

Schließen